Produkt dnia
Bieg z przeszkodami - Moskwa, 1973 r.
Bieg z przeszkodami - Moskwa, 1973 r.
3 000,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Produkcie

FOTOGRAFIA KOLEKCJONERSKA

Wybierając Nasz produkt otrzymują Państwo fotografię o dłuższym boku 40 cm, wykonaną na papierze bezkwasowym H MUSEUM ETCHING o grubości 350 g. Trwałość obrazu według producenta wynosi 99 lat. Takie parametry stanowią wymóg aukcji fotografii kolekcjonerskich.

Na odwrocie fotografii umieszczony jest tytuł wraz z datą powstania oraz sygnatura autora. Praca oprawiona w passe-partout nr 4770, o formacie zewnętrznym 50x60 cm. Na passe-partout, pod fotografią, z lewej strony umieszczamy tytuł fotografii, a po prawej stronie sygnaturę autora oraz datę powstania zdjęcia. Każda fotografia posiada indywidualny numer kopii i ich limit wynosi dziesięć. Opis wykonujemy ołówkiem o trwałości grafitu HB. Zdjęcie jest oprawiane w ramę czarną, złotą, srebrną lub brązową. Wybór koloru zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji klienta.

FOTOGRAFIA LIMITOWANA

Podobnie jak w przypadku fotografii kolekcjonerskiej, otrzymują Państwo fotografię wykonaną na papierze bezkwasowym H MUSEUM ETCHING o grubości 350 g. Na odwrocie fotografii umieszczony jest tytuł wraz z datą powstania oraz sygnatura autora. Każda fotografia posiada indywidualny numer kopii i ich limit wynosi trzydzieści. Zdjęcie może być oprawione w ramę czarną, złotą, srebrną lub brązową. Do wyboru trzy formaty wydruku: 30x40 cm, 40x50 cm, 50x60 cm.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl