Produkt dnia
Bieg z przeszkodami - Moskwa, 1973 r.
Bieg z przeszkodami - Moskwa, 1973 r.
3 000,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Galerii
Szanowni Państwo,   
     Z przyjemnością pragnę Was powitać na stronie galerii internetowej FIDUS - Photo Gallery. Prezentować w niej będę fotografię kolekcjonerską, głównie mojego autorstwa. W pierwszej kolejności zamieszczam zdjęcia z najtrudniejszej dziedziny do fotografowania czyli sportu.
 
      Dlaczego najtrudniejszej? Ponieważ wymaga umiejętności przewidywania pewnych sytuacji, które wiążą się ze znajomością danej dyscypliny. Sprzęt, którym dysponowałem przez większą część pracy zawodowej, dawał mi tylko jedną szansę na uchwycenie właściwego momentu. Wtedy nie było jeszcze motorów automatycznie przepuszczających negatyw w aparacie, a automatyczne ustawianie ostrości wymyślono znacznie później. Praca wymagała pełnej koncentracji. Po całym dniu fotografowania do domu wracałem wypompowany. Fotoreporter zajmujący się sportem musiał znać zachowania zawodników, technikę np. skoków, rzutów, biegów, a w gimnastyce nawet układy poszczególnych zawodników.         
 
     Dlaczego galeria kolekcjonerska? Ponieważ zaprezentujemy fotografie, które przetrzymały próbę czasu. Nie muszą przedstawiać wybitnych sportowców, których podobizny znajdziemy w magazynach sportowych. Idole się zmieniają, a plakat gazetowy najczęściej ląduje w koszu. Natomiast obcowanie ze zdjęciem kolekcjonerskim, nawet po dłuższym okresie czasu nie powinno Nas męczyć. I właśnie takie fotografie zamierzam prezentować w mojej galerii.
 

 
 
 
 
 
 
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail galeria@fotofidus.pl lub telefonicznie pod numerem +48 607 030 130.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga Galerii Fotograficznej "FIDUS"

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl